Back to top
  /  Naše značky

Naše značky

Značky, které pro vás máme na Veramira jou naší srdcovkou.  Vybíráme oblečení, které samy nejdříve testujeme a využíváme při jakémkoli sportu. Taktéž vybíráme i naše obchodní partnery. Známe je z jógových retreatů nebo si nás sami našli. Líbí se nám jejich materiály, design a přístup k životu. Proto jsme rádi, že je na Veramira máme a můžou udělat radost  i vám.

Kundalini wear

Kundalini wear

Kundalini jóga je specifická, taktéž oblečení na kundalini jógu má jistá pravidla.

Autorkou značky Kundalini wear je naše kamarádka – jogínka a designérka Daria Perepechaeva. Dlouhé roky praktikuje jógu vědomí a jelikož nemohla najít vhodné oblečení, jež by spojovalo originalitu, pohodlí a vysokou kvalitu, rozhodla se založit si vlastní značku. Daria strávila velké množství času výběrem top bavlny a proto její oblečení skvěle drží tvar, nevytahuje se a snadno se udržuje. Značku rozšířila nejen o kousky na jógu a tak se dnes v jejím oblečení můžete cítit skvěle při všech volnočasových aktivitách. Jako jediní k vám přinášíme tuto osobitou značku. 

Preciznost, minimalismus, kvalitní bavlna a nepřehlédnutelný design – tak by se ve zkratce dala popsat značka Kundalini wear. 

Shambhala

Shambhala je sportovní značkou španělských milovníků jógy, jejichž cílem je propagovat zdravý, aktivní a vědomý životní styl. 

Díky spojení jejich vášně pro jógu a životní filosofie vytvořili oděvní řadu speciálně vyrobenou pro silné a svobodomyslné jogíny. V hinduistické a tibetské tradici je Shambhala mystické království. V sanskrtu se jedná o „místo míru“.  

Shambhala podporuje udržitelnost. Ta se projevuje i v materiálech, ze kterých jsou jejich produkty vyrobeny. Ať už se jedná o kolekci z modalu, či o kolekce z recyklovaného polyesteru. Modal je druh tkaniny vyrobené z vláken buku, která je měkká, hladká, lesklá a tekutá. V kombinanci s organickou bavlnou vytváří bavlněnou modální tkaninu Shambhala. Tento materiál na nás tak zapůsobil, že to bylo přesně to, co jsme na e-shopu chtěly mít . Když už je Barcelona trošku z ruky.

Článek o značce Shambhala

Moonchild

Skandinávská příroda, minimalismus, design, kvalitní materiály, tak by se ve zkratce dala popsat značka Moonchild.

Za značkou Moonchild Yoga Wear stojí její zakladatelka, majitelka a kreativní ředitelka Louise Wang Nielsen. Louise je zkušená kreativní designérka s citem pro módu, s láskou k józe a vášní pro životní prostředí – tyto vlastnosti se propojily a zapříčinily vznik mezinárodní sportovní značky.  

Aby bylo vytvořeno to nejlepší oblečení na jógu, pilates a sportovní aktivity, vybírá Louise ty nejjemnější látky a udržitelné materiály, jako je například organická bavlna, bambus, korek, směsi Cupro, či modal. Taktéž při výrobě pracuje s recyklovaným polyamidem, organickou bavlnou a udržitelným bambusem.  Pro zajištění etického průběhu výroby, vyrabí Moonchild veškeré oblečení v Evropě. 

V Moonchild myslí i na ostatní. Chtějí pomoci těm, kteří to nejvíce potřebují. Od roku 2018 spolupracuje Moonchild s organizací Women for Women International, která pomáhá ženám, které přežily válku.

Design i materiál značky Moonchild je opravdu něco, co si zamilujte. Jedinečnost a kvalita v každém detailu je to, co se nám na ní líbí a proč jsme si ji vybraly.  

Odkaz na celý článek o Moonchildu

Veramira

Oblečení vlastní výroby, které šijeme pro radost. Občasné nápady a kreativní myšlenky, které postupně šíříme dál.

You don't have permission to register

Dámské bílé tričko