Back to top
Image Alt

O nás

VERAMIRA

multibrandový e-shop s dámským sportovním oblečením na jógu, pilates, cvičení či domácí nošení  

Veramira vznikla díky lásce k pohybu a osobními rozvoji. Je to místo inspirované jogíny, sportovci a ženami. Vším, co děláme, chceme ostatní ženy motivovat k pohybu a zdravému životnímu stylu. Dodávat jim odvahu do nových začátků, inspirovat.   

Ne e-shopu přinášíme dámskou sportovní módu, která je funkční, krásná a udržitelná. Přejeme si, aby se tak mohla stát dlouhodobou součástí vašeho sportovního šatníku. Při naší práci naplňujeme několik základních principů: 

🙌 AUTENTICITA – To, co děláme, zároveň i žijeme. Samy praktikujeme jógu a aktivně sportujeme. V našem oblečení cvičíme, běháme, chodíme po horách atd. Vše, co u nás tak vidíte, máme vyzkoušeno samy na sobě a proto si za našimi značkami stojíme a samy je milujeme. 

❤️ PODPORA ŽEN – Zastáváme názor, že jako ženy bychom se měly vzájemně podporovat. Naše příspěvky na sociálních sítích či na blogu, tak směřují zejména k ženám. Stejně tak se na e-shop snažíme vyhledávat menší či větší značky založené ženami, abychom se podpořily i v podnikatelské oblasti.

🌱 ODPOVĚDNOST – Ekologické otázky nebereme jenom jako momentální trend. K přírodě cítíme respekt. Příroda je naše matka země a my z ní čerpáme energii. 

Proto vybíráme na náš e-shop značky, které šijí z kvalitních a ekologicky odbouratelných materiálů. Na e-shopu dnes tak najdete velké množství produktů z recyklovaných materiálů. Naše značky zároveň podporují lokální výrobu a samy mají své neziskové projekty, které jsou součástí jejich práce. 

Na VERAMIRA si přejeme, abychom svým kouskem přičinění pomohly ženám pečovat o své fyzické i duševní zdraví. Pomohly ženám být aktivní a také spokojené samy se sebou. Tak to možná rovnou zkus a:  

Zastav se. Dýchej. Buď. 

Buď šťastná!

Věra & Mira

Máte dotaz?

Zastihnete nás na našich sociálních sítích,

kde aktivně odpovídáme na zprávy nebo můžete volat či psát na:

Věra Bátrlová

Tel.: 728 534 874

vera@veramira.com

You don't have permission to register

Dámské bílé tričko