Doprava nad 2000 Kč zdarma | Doručování také SR

Back to top
  /  Fashion   /  Značka Massollo: Inspirace životním příběhem

Značka Massollo: Inspirace životním příběhem

Oblečení na jógu

Značka Massollo: Inspirace životním příběhem

Vždy to začíná příběhem….

Wilfried a Léticia (bratr a sestra) vzpomínají na svou maminku. Každé nedělní dopoledne strávila vařením se svým sestrami, sestřenicemi a neteřemi – shromáždila se kolem ní celá rodina. Byla vždy oblečená do šatů s africkým potiskem. Všechny tyto neděle měly jedno společné – spoustu smíchu, tance, nových příběhů…

Právě díky těmto slunečným vzpomínkám měli Wilfried a Léticia nápad vytvořit značku Massollo. Sportovní a volnočasovou značku s nádechem slunce, ze které vyzařuje radost a přátelskost.

Bohatá a různorodá kultura, která je ovlivňovala díky životu mezi Kongem, Martinikem a Francií, byla velkou inspirací značky Massollo.

Massollo = rozhovory a sdílení

Název Massollo je inspirován dialektem z Konga a můžeme jej přeložit jako “rozhovory”. Wilfried a Léticia chtějí prostřednictvím své značky přinést potisk inspirovaný Afrikou. Design, který vypráví velké příběhy, nejen jejich, ale i ostatních.

Příběh usměvavé maminky vždy oblečené v afrických vzorech, příběh sestry, která se stane švadlenou. Švagr, který rád cestuje a sdílí své zahraniční poznatky a Agatha, textilní designérka, která vytváří jedinečné kombinace.

Všechny tyto aspekty se spojily a vytvořily první produkt značky – legíny – ve kterých je vše. Etnická inspirace Léticie, Wilfriedova vášeň pro sport a Agátina vášeň pro moře. 

Mise značky

Přejeme si umožnit všem aktivním ženám, aby sdílely svůj každodenní život a příjemné chvilky s ostatními.

Hlavní misí značky je vytvořit řadu barevného, kvalitního, estetického, pohodlného a jedinečného sportovního a volnočasového oblečení. Zejména díky vlastním motivům a designu, který je inspirován radostnými momenty slunné Afriky.

Pozitivní energie, humor a radost

Massollo si klade za cíl vnést pozitivní energii, humor a radost do každodenního života žen. Oblečení, které nosíme odráží naši osobnost a momentální náladu. Značka chce inspirovat ke sdílení příběhů a kulturnímu propojení. Oblečení by mělo přinášet radost a nemělo by být překážkou, je proto vhodné na jakoukoli fyzickou aktivitu, ale také na chvíle relaxace a odpočinku. 

Značka Massollo nabízí sportovní módu, která kombinuje pohodlí a eleganci. Jedinečný design, který lze nosit při různých příležitostech.

Vítáme Massollo na Veramira

Na Veramira vítáme novou značku Massollo, která je jedinečná svým designem, ale i příběhem. Jsme rády, že můžeme spolupracovat se zajímavými značkami jako je Massollo a přinášet vám tak unikátní produkty, které se odlišují.

Komentář

You don't have permission to register