Doprava nad 2000 Kč zdarma | Doručování také SR

Back to top
  /  Fashion   /  Workout Empire = Vědomá značka

Workout Empire = Vědomá značka

Sportovní top

Workout Empire = Vědomá značka

Workout Empire byla založena v idylickém městečku ve švédském Soderhamnu. Tato značka se zrodila na konci roku 2016 a ikdyž již expandují do celého světa, jejich centrála je stále na tomto malebném místě.

Vše ze srdce

Workout Empire se celkově snaží o lepší prostředí a dávají své srdce do všeho co dělají – od marketingu až po odesílání zboží.

Top na fitness

Vize Workout Empire

  1. Posílit a motivovat ženy, aby měly víru v sebe a sebevědomí. Odvahu postavit se za svá práva a následovat své sny ve všech fázích  svého života.
  2. Být součástí udržitelného módního průmyslu a zvýšit povědomí spotřebitelů o výrobě. Taktéž udržitelnou módu propagovat a inspirovat ostatní k udržitelnému životnímu stylu.

Již od počátku má Workout Empire ambici se rozvíjet a zlepšovat. Na této cestě získali cenné zkušenosti a znalosti, které se promítají do jejich tvorby.

Bílá mikina

Udržitelná sportovní značka

Jsou velmi hrdí na to, že jsou stále více na cestě k udržitelné sportovní značce. V souladu s globálními cíli upravují celý svůj výrobní proces – od designu, vývoje nových produktů, výrobu, marketingu, prodeje, distribuci až po utváření vztahu se svými zákazníky.

Zastávají názor, že naše prostředí je ohroženo a je potřeba jednat – a to hned.

Udržitelný životní styl

Sportovní tílko

V souladu s Pařížskou úmluvou v rámci Rámcové smlouvy OSN o změně klimatu, která byla přijata na konci roku 2015 – přijímají odpovědnost za snížení emisí. Chtějí přispívat v tomto směru k lepší budoucnosti.

I proto se  svou činností snaží inspirovat každého k udržitelné spotřebě a celkově udržitelnějšímu životnímu stylu.

V roce 2015 se světoví lídři dohodli na 17-ti  globálních cílech, které pomohou vytvořit lepší svět – jako ukončit chudobu, boj proti nerovnoprávnosti, či řešení otázky klimatických změn. Workout Empire si vybralo 4 globální cíle, které při své práci dodržují a podporují.

4 globální cíle

  1. Dobré zdraví a zdravý životní styl v každém věku
  2. Genderová rovnost a podpora všech žen a dívek
  3. Omezení nerovnoprávnosti
  4. Odpovědná  a udržitelná spotřeba a výroba

Jsme rádi, že můžete Workout Empire přivítat i na našem e-shopu a přejeme, ať z nich máte takovou radost jako my.

Mirka & Věrka

You don't have permission to register